Kendi İşyerinizde veya Evinizde Bire-bir 3ds Max Kursu

Kendi eviniz veya işyerinizde bire-bir 3Ds Max kursunun en önemli özelliği: 3Ds Max programını kendi iş yeriniz veya evinizde öğrenebilirsiniz. Ev konforunun yanında, İstanbul trafik sıkıntısını yaşamadan, stresten ve trafikten uzak bir şekilde kendi bilgisayarınızda 3Ds Max öğrenebilirsiniz.

Her Sektöre Yönelik Özel 3Ds Max Eğitimi

Kursiyerlerimiz en güncel, yeni araçlar ve teknikler ile projesini tamamlar. Kursumuza başlamadan önce gerektiği durumlarda programların demo versiyonları yapılandırılarak kursiyer bilgisayarı kursa hazır hale getirilir. Eğitmenlerimiz kendi notebooklarında konuyu anlattıktan sonra, kursiyer kendi bilgisayarında konuyu uygulamalı olarak tamamlar.

Temel Seviyeden – En İleri Seviyeye kadar Özel 3DMax Dersleri

Kendi işyeri veya evinizde 3Ds Max’in ilk versiyonlarından beri 3dmsx programını kullanan; mimarlar, mühendisler, iç mimarlar, kurumsal firmalar, grafikerler, tasarımcılar, eğitim firmaları, öğrenciler başta olmak üzere tüm bilgisayar kullanıcılarına 3Ds Max programının eğitimlerini vermiş, alanında çok başarılı usta eğitmenlerden ders alırsınız.

3Ds Max Kursunun saatine siz karar verin, işlerinizi aksamasın

Bire-bir 3Ds Max kurs öğretmenlerimiz haftanın her günü; sabah, öğle ve akşam saatlerinde hizmet vermektedir. İşinizden arta kalan zamanda kendinizi yetiştirebilir ve işlerinizi aksatmadan son teknikleri öğrenebilirsiniz. Bire-bir 3Ds Max kursumuzda yoğun bir ilgi olduğu için yerinizi önceden ayırtmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’da Bire bir 3D Max Eğitimi

Kalabalık gruplar yerine bire-bir (isteğe bağlı kendi özel grubunuz veya arkadaşınızla) Özel ders verimliliğinde 3Ds Max Programı ve programı kullamak istediğiniz sektöre yönelik konular anlatılır. Grup – sınıf ortamlarında yaşanılan sıkıntılar ve diğer kursiyerlerden kaynaklanan yavaşlamalar yaşanmadığı gibi, sizin bildiğiniz veya sektörünüzü ilgilendirmeyen konular atlanarak hedefe en uygun, hızlı ve ekonomik yoldan ulaşılır. Bire-bir 3Ds Max kursu sayesinde eğitimler kısa bir sürede çok rahat tamamlanabilmektedir.

Özel Birebir 3Ds Max, ders kaybı olmayan 3Dmax eğitimi

3Ds Max kursumuz bire-bir şekilde anlatıldığından dolayı istediğiniz zamanlarda dersi alır ve derse katılmanızı engelleyecek işleriniz çıktığında ertemeler yapabilir, böylece kalabalık gruplarda ve sınıfta olan ders kayıplarından etkilenmezsiniz.