3dsen hayalinizdeki veya elinizde bulunan projenizi 3d olarak sizin icin dekore ediyoruz. Siz hic emek sarf etmeden ne olacagını, nasıl görünecegini görüp bütce ve kararınızı daha kolay verebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ahşap raf sistemleri üzerine tasarım sonrası imalat ve montaj hizmetide veriyoruz. Ahşap raf sistemleri, kasa bankoları ve benzeri mağaza aksesuarlarının imalatı profesional ekibimiz tarafından montaj aşamasına kadar yapılmaktadır.

Her müşterinin beklentisi kaliteli ve uygun fiyatla hizmet almaktır. Bu amaç doğrultusunda arşive önem veren firmalar ve evde raf kullanımını tercih eden tüm müşteriler için bir çok farklı ve her amaca uygun raf sistemleri üretilmektedir. Hem estetiğe hem de konfora önem verildiğini hem işyeri hem de bireysel tüketiciler için üretilen endüstriyel çözümlerden görüyoruz.

Bulunduğunuz mekanın ideal kullanımı oldukça önemlidir. Gerek kişisel eşyalarınızın gerekse işyerinizdeki önemli evrakların bir düzen içinde olmasını istersiniz, değil mi ? Özellikle çalıştığımız alandaki evrakların belirli bir sistem içinde, düzgün bir raf sistemiyle yerleştirilmesini, aradığımız bir belgeyi rahatça bulabilmeyi isteriz. Bu sebeple bir çok arşivin olmazsa olmazı kullanışlı raf sistemleridir.

Raf Sistemleri, istediğiniz renk ve boyutlarda üretilebilmeriyle tüketicilere sadece işlevsel değil görsel olarak da hitap etmektedirler. Zevkinize uygun raflar arasından amacınıza da uygun seçimler yapabilirsiniz.Farklı amaçlar için üretilen bazı raf sistemleri şöyledir:

  • – Ahşap Raf Sistemleri ( Ekonomik Raf sistemleri)
  • – Ağır Yükler için Raf Sistemleri (istifleme rafları)
  • – Paslanmaz Raf Sistemi ( ameliyathane, soğuk have depoları için)
  • – Çelik Dolaplar (personel soyunma dolabları)
  • – Çelik Raf Sistemleri ( evrak rafları, muhasebe rafları)
  • – Arşivleme Raf Sistemleri ( çelik ve metal raf sistemleri)
  • – Depolama Raf Sistemleri ( ecza deposu rafları)

Sizler de ihtiyacınız olan raflar seçerken; göze hitap eden ve amacınıza uygun kullanışlı rafları tercih ederek mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz. Ve 3d olarak mağazanızı dekore edebiliriz.